0

OLYNTH HA 1 mg/ml nosní sprej 10 ml

Nosní sprej pro uvolnění vedlejších nosních dutin, snižuje otok sliznice, stahuje cévy, usnadňuje dýchání. Zvlhčuje sliznici odstraňuje pocit vysušení. Vhodný pro děti od 7 let a pro dospělé.
Více informací
Olynth
Skladem
122,00 Kč Vč. DPH

(12,20 Kč ml)

Možnosti doručení

DPD99 Kč
Zásilkovna79 Kč
PPL99 Kč
Osobní odběr Kounicovazdarma
Osobní odběr Pražákovazdarma
Česká pošta79 Kč
PPL Parcelshop79 Kč
DPD Pickup79 Kč
Česká pošta Balíkovna79 Kč
Počet
- +

OLYNTH HA 1 mg/ml nosní sprej 10 ml

Olynth HA 1 mg/ml nosní sprej, stahuje cévy nosní sliznice a tím zmírňuje otok a usnadňuje dýchání. Je vhodný při akutní, alergické rýmě i při nadměrné tvorbě hlenu. Zároveň urychluje uvolnění hlenu při zánětu vedlejších dutin a Eustachovy trubice. Sprej je obohacen o zvlhčující složku, tím nejen zvlhčuje, ale i odstraňuje pocit suchosti a nepřijemné pnutí sliznice. Rychlý nástup účinku do 5 - 10 minut od aplikace, forma podání sprejem usnadní a zajistí rovnomernou aplikaci v celé nosní dutině. Přípravek je vhodný pro děti od 7 let a pro dospělé.
Olynth

Parametry

SUKL název
OLYNTH HA 1MG/ML NAS SPR SOL 10ML
SUKL kód
0240020
EAN
3574660402599
Cesta podání
Nosní
Léková forma
Sprej
Velikost balení
10 ml
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
Od 7 let
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Indikační skupina
Otorhinolaryngologica
Příbalová informace
Ke stažení (209.11k)
  • Pokud lékař nedoporučí jinak, dospělým a dětem od 7 let se přípravek podává podle potřeby, nejvýše však 3x denně 1 dávka přípravku OLYNTH HA do každé nosní dírky. Dávkování závisí na citlivosti nemocného a na účinku přípravku. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek OLYNTH HA déle než 5 dní.
  • Léčivá látka: xylometazolini hydrochloridum
  • Pomocné látky: natrium-hyaluronát, glycerol, dihydrát hydrogenfosforečnanu sodného, dihydrát dihydrogenfosforečnanu sodného, chlorid sodný, sorbitol, voda pro injekci

OLYNTH HA 1 mg/ml nosní...

122,00 Kč