0

TEREZIA Hericium erinaceus s rakyt.olejem 60 kapslí

Lví hříva a legendární Sibiřský zázrak pro vaše trávení. Hericium (zmiňovaná Lví hříva) je jedním ze základních pilířů tradičního čínského bylinkářství. Pro podporu zažívání.
Více informací
Skladem u dodavatele
315,00 Kč Vč. DPH

(5,25 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

TEREZIA Hericium erinaceus s rakyt.olejem 60 kapslí

TEREZIA HERICIUM ERINACEUS S RAKYTNÍKOVÝM OLEJEM ericium i rakytníkový olej byl podáván zejména při snížené funkci trávicího traktu a pro posílení žaludečních funkcí. Své místo si hericium získává také v dnešní době, kde je předmětem zájmu vědců z celého světa. Výborně se doplňuje s rakytníkovým olejem, naším Sibiřským zázrakem, který prokazatelně podporuje zažívání. KORÁLOVEC JEŽATÝ (HERICIUM ERINACEUS) - s vysokým obsahem vlákniny, s využitím všech aktivních látek celé houby. RAKYTNÍK ŘEŠETLÁKOVÝ - podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu, posiluje činnost srdce, pomáhá při únavě, zlepšuje činnost trávicího traktu, pomáhá udržovat zdravou pokožku zevnitř, přispívá k funkci sliznice očí a úst.

Parametry

EAN
8594006896191
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Kapsle
Velikost balení
60 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
od 3 let
Režim výdeje
Doplněk stravy
Bez lepku
Ano

Specifické reference

1 kapsle 2x denně před jídlem. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody.

TEREZIA Hericium erinaceus...

315,00 Kč