0

Dermatix Silikonový gel na úpravu jizev 15 g

Dermatix Silikonový gel se používá k ošetření a prevenci vzniku keloidních a hypertrofických jizev (jako jsou například jizvy po běžných chirurgických zásazích, poraněních kůže a popáleninách) poté, co je rána zhojena a povrch celistvý.
Více informací
Dermatix
Skladem u dodavatele
921,00 Kč Vč. DPH

(61,40 Kč g)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Dermatix Silikonový gel na úpravu jizev 15 g

Dermatix Silikonový gel se používá k ošetření a prevenci vzniku hypertofických a keloidních jizev. A to po poranění kůže způsobené úrazem, popáleninách nebo chirurgických zákrocích. Nelze úplně zamezit vzniku jizvy, avšak můžeme výrazně potlačit její viditelnost, vyrovnat a vyhladit jizvu a změkčit ji. Omezit nežádoucí barevné změny, svědění a utlumit bolest. Přípravek se snadno aplikuje na všechna místa kůže, včetně obličeje, kloubů a kožních záhybů. Je rychleschnoucí a vytváří průhledný krycí „film“, který zároveň chrání před působením vnějších vlivů. Gel je průhledný a bez parfemace, po zaschnutí je možné nanášet make-up. Je vhodný pro děti i osoby s citlivou kůži, jeho aplikace je rychlá a bezbolestná. 
Dermatix

Parametry

EAN
5060022645004
Cesta podání
Kožní
Léková forma
Gel
Velikost balení
15 g
Určeno pro
Dospělé a děti
Režim výdeje
Zdravotnický prostředek

Specifické reference

Nanášejte 2x denně, ráno a večer . Postižené místo omyjte a osušte. Jemně vmasírujte malé množství na povrch jizvy. V případě, že nanesete větší množství, jemně setřete přebytek, abyste zamezili znečištění oděvu. Kosmetické přípravky lze aplikovat až po úplném zaschnutí přípravku. Vhodné i pro děti.
Polysiloxan (silikon)

Dermatix Silikonový gel na...

921,00 Kč