0

MonPeri ECO Comfort dětské pleny M 5-9kg 56ks

Hypoalergenní, ekologicky šetrné dětské plenky. Jsou vyrobeny z udržitelných zdrojů. Neobsahují chlor, latex ani ftaláty. Jemné elastické manžety a pevné lepicí pásky se suchým zipem nebrání v pohybu. Neutralizují pachy. Mají indikátor vlhkosti.
Více informací
MonPeri
Skladem
403,00 Kč Vč. DPH

(7,20 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

MonPeri ECO Comfort dětské pleny M 5-9kg 56ks

Pokud hledáte pro své dítě jednorázové pleny, které jsou šetrné k jeho citlivé pokožce i k přírodě, plenky MonPeri ECO Comfort budou jistě skvělou volbou. MonPeri jsou hypoalergenní, neparfemované a bělené bez použití chloru. Buničina uvnitř plenky s certifikací TCF (Totally Chlorine Free). Silná vrstva superabsorpčního jádra pevně uzavře vlhkost a zápach uvnitř plenky. Díky jemnému elastickému zadnímu pasu a pružnému bočnímu lemu se dokonale přizpůsobí tělíčku vašeho dítěte, 3D tvarující design napomáhá ke správnému vývoji kyčlí.
MonPeri

Parametry

EAN
8594169731421
Velikost balení
56 ks
Určeno pro
Děti
Věk od
Od ukončeného 3. měsíce.

Specifické reference

Buničina – biologicky rozložitelná; netkaná textilie – rozložitelná, lze recyklovat, LDPE tvoří uvnitř plenky tenkou nepropustnou vrstvu – recyklovatelný, rozložitelný, netoxický a bez zápachu; SAP (BASF) gel jsou drobné krystalky schopné absorbovat až 300-násobek své váhy, pohltí zápach a působí antibakteriálně - netoxický, recyklovatelný, nerozkládá se, díky svým netoxickým vlastnostem není zátěží pro životní prostředí; elasten (Creora).

MonPeri ECO Comfort dětské...

403,00 Kč