0

Corega Svěží extra silný fixační krém 40g

Krém k pevnému a dokonalému uchycení zubní náhrady. Je maximálně spolehlivý, zvyšuje pohodlí, zabraňuje usazování jídla pod náhradou, zesiluje sílu skusu. Pocit jistoty až 12 hodin. Obohacen o silnou mátovou chuť, přináší pocit svěžesti a čistoty.
Více informací
COREGA
Skladem
104,00 Kč Vč. DPH

(2,60 Kč g)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Corega Svěží extra silný fixační krém 40g

COREGA fixační krém Originál extra silný, dokáže dokonale, spolehlivě a stabilně upevnit zubní protézu. Nabízí tak maximální komfort a pocit jistoty, a to až po dobu 12 hodin. Složení bez zinku a s extra silnou mátovou chutí, která přináší pocit svěžesti a čistoty.
COREGA

Parametry

EAN
8590335008083
Cesta podání
Na zuby
Léková forma
Krém
Velikost balení
40 g
Určeno pro
Seniory

Specifické reference

Pro bezpečné upevnění náhrady nanášejte krém 1x denně. Pokud je třeba aplikovat krém vícekrát denně, poraďte se se svým zubním lékařem. Napoprvé začněte s menším množstvím krému. Při aplikaci velkého množství může dojít k jeho vytlačení po stranách zubní náhrady. Naneste krém na čistou suchou zubní náhradu v krátkých proužcích. Vypláchněte si ústa a přitiskněte náhradu na správné místo, chvíli ji pevně přidržte, a pak na pár sekund skousněte pro bezpečné upevnění. Při vyjmutí náhrady si vypláchněte ústa teplou vodou a poté pomalu vyjměte zubní náhradu. Zbytky krému odstraňte ze zubní náhrady a z úst pomocí teplé vody a měkkého zubního kartáčku.

Corega Extra silný bez příchuti duopack 2x40 g6 

Calcium/sodium PVM/MA copolymer, petrolatum, cellulose gum, paraffinum liquidum, aroma, CI 73360, CI 15850:1.

Corega Svěží extra silný...

104,00 Kč