0

BIOGENA Majestic Tea Hruška & Yerba Maté porcovaný čaj 20x2,5 g

Lehce zakalený nápoj slámové barvy. Voní po hrušce a díky yerba maté je plný vitamínů a antioxidantů. Yerba také pročišťuje tělo od toxických látek a zmírňuje pocity hladu. Tyto příjemné aromatické chutě z tohoto čaje dělají ideálního společníka.
Více informací
Biogena
Skladem
77,00 Kč Vč. DPH

(3,85 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

BIOGENA Majestic Tea Hruška & Yerba Maté porcovaný čaj 20x2,5 g

Pro čaje značky Biogena jsou charakteristické rozmanité kombinace bylin a ovoce, intenzivní vůně a delikátní chuť. Vychutnat si je můžete v běžném uspěchaném dni, v rodinném kruhu, slavnostních okamžicích, nebo když máte chvilku pro sebe. V čajích značky Biogena se snoubí vysoká kvalita spolu s pestrou a harmonickou kombinací bylin a ovoce, spočívající ve výjimečné chuti. Mimo to se vyznačují i osobitým designem, za který společnost Biogena opakovaně získala ocenění „Obal roku“ a také "Design touch". Značku Biogena charakterizuje pečlivý výběr surovin a vlastní vývoj receptur. Společnost spolupracuje s českými dodavateli a nalézá cesty i k širšímu využití lokálních zdrojů.
Biogena

Parametry

EAN
8594004996022
Léková forma
Nálevový sáček
Velikost balení
50 g
Režim výdeje
Čaje a rostlinné přípravky
Výrobce
Biogena
3856094
3856094
Sáček vložte do šálku a zalijte 250 ml vroucí vody. Nechte vyluhovat cca 6-8 minut.
Jablko plod, šípek plod, aroma, maté list 5%,čekanka kořen, svatojánský chléb, ostružiník list, kyselina citronová, hruška plod 2%.

BIOGENA Majestic Tea Hruška...

77,00 Kč