0

Favea Larypront s propolisem a citrónem 24 tablet

Larypront® obsahuje stabilizovaný vaječný bílek, který je přirozeným zdrojem lysozymu. Lysozym je enzym, který štěpí stěny bakterií a ničí je. Vitamín C podporuje funkce nervového a imunitního systému a přispívá k snížení únavy a vyčerpání.
Více informací
Larypront
Skladem
177,00 Kč Vč. DPH

(7,37 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Favea Larypront s propolisem a citrónem 24 tablet

Doplněk stravy s přírodním zdrojem lysozymu a se sladidlem.n Obsahuje stabilizovaný vaječný bílek a vitamín C. Stabilizovaný vaječný bílek je přirozeným zdrojem lysozymu. Lysozym je enzym, který narušuje bakteriální stěnu a má antibakteriální účinky. Lysozym se běžně vyskytuje např. ve slinách a slzách. Vitamín C přispívá k normální funkci nervového a imunitního systému a dále přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Sorbitol je modifikovaný cukr (sladidlo) vyráběný průmyslově z glukózy. Sorbitol se přirozeně vyskytuje v ovoci.
Larypront

Parametry

EAN
8595244310326
Cesta podání
Do dutiny ústní
Léková forma
Tablety cucavé
Velikost balení
24 ks
Určeno pro
Dospělé
Režim výdeje
Doplněk stravy

Specifické reference

1 tableta každé 3–4 hodiny, maximálně 4 tablety denně, nechat volně rozpustit v ústech. Po užití alespoň 10 minut nejíst a nepít.
Aktivní látky v 1 tabletě: Stabilizovaný vaječný bílek s přirozeným obsahem lysozymu – 160 mg, Vitamín C – 40 mg (50 % DRHP*), Extrakt propolis – 40 mg *DRHP – denní referenční hodnota příjmun Složení: sladidlo (sorbitol), vaječný bílek, L-askorbová kyselina, extrakt propolis, látky protispékavé (oxid křemičitý, talek, hořečnaté soli mastných kyselin), plnidlo (mikrokrystalická celulóza), citrónová silice.

Favea Larypront s...

177,00 Kč