0

3M FUTURO Loketní bandáž s epikondylární páskou vel. S 1 ks

Nastavitelný kompresní popruh pro přizpůsobení a oporu. Duální gelové polštářky poskytují cílený tlak na bolavé paže. Strečový materiál s dvojitým napínáním je měkký a prodyšný pro optimální přizpůsobení a pohodlí. Nastavitelné od 22,9 do 25,4 cm.
Více informací
3M
Skladem
411,00 Kč Vč. DPH

(411,00 Kč ks)

Počet
- +

3M FUTURO Loketní bandáž s epikondylární páskou vel. S 1 ks

FUTURO Loketní bandáž s epikondylární páskou byla navržena se strategicky umístěnými polštářky tak, aby poskytovala cílený tlak na zraněné šlachy. Tato pohodlná, elastická pletená podpora je nenápadná pod oblečením a zároveň je flexibilní a zajistí přirozený rozsah pohybu. Prodyšný materiál Vám pomůže udržet se v pohodě a celkový design usnadňuje její nasazení a sejmutí. Pasuje na levý i pravý loket.
3M

Parametry

SUKL kód
5014215
EAN
4046719423668
Léková forma
Bandáž
Velikost balení
1 ks
Režim výdeje
Zdravotnický prostředek
Výrobce
3M
3. Natáhněte oporu přes loket. 2. Umístěte tlakové podušky tak, aby spočívaly na horní a dolní straně (radiální a ulnární straně) předloktí, těsně pod loktem. 3. Pásek omotejte kolem předloktí. Utáhněte pásek pevně, ale zároveň pohodlně.
Produkt je zdravotnickým prostředkem. Vždy si prosím pečlivě prostudujte návod k použití (byl-li vydán) a informace o jeho bezpečném používání.

3M FUTURO Loketní bandáž s...

411,00 Kč