0

LADIVAL PRO DĚTI OF 30 MLÉKO 200 ml

Mléko na ochranu proti slunci speciálně vyvinuto na ochranu jemné dětské pokožky. Spolehlivě chrání dětskou pokožku před spálením a následným poškozením okamžitě po nanesení.
Více informací
Skladem u dodavatele
287,00 Kč Vč. DPH

(1,44 Kč ml)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

LADIVAL PRO DĚTI OF 30 MLÉKO 200 ml

Ladival pro děti je speciálně vyvinut pro ochranu jemné dětské pokožky. Přípravky z této řady jsou obzvláště tolerovány pokožkou a vhodné dokonce pro děti s atopickým ekzémem (klinicky testováno). S vitaminem E a ošetřujícími oleji. Unikátní ochranný komplex UVA-UVB+IR-A. Neobsahuje konzervanty (tzv. parabeny), parfémy, barviva ani chemické emulgátory (tzv. PEG). Přípravek je voděodolný a šetrný k životnímu prostředí, splňuje podmínky Havajského zákona na ochranu korálových útesů a neobsahuje mikroplasty.

Parametry

EAN
4011548009826
Cesta podání
Kožní
Velikost balení
200 ml
Určeno pro
Děti

Specifické reference

Před sluněním aplikujte dostatečné silnou vrstvu a nechte vstřebat. Příliš malá vrstva snižuje ochranný účinek. Aplikujte pravidelně, aby byl zachován ochranný účinek, zejména po koupání, vysoušení ručníkem a při pocení. Batolata a malé děti nevystavujte přímým slunečním paprskům. Na ochranu před sluncem používejte oblečení a přípravky s vysokým ochranným faktorem. Ani produkty s vysokým SPF neposkytují kompletní ochranu. Vyhněte se intenzivnímu polednímu slunci. Nadměrné slunění představuje vážné zdravotní riziko. Vyvarujte se kontaktu s očima.

LADIVAL PRO DĚTI OF 30...

287,00 Kč