0

Nicorette Icemint Gum 2mg 30 žvýkaček

Žvýkačky pomáhající při odvykání kouření. Žvýkačky obsahují nikotin a jeho uvolňováním při žvýkání, zmírňují chuť na cigaretu a případné abstinenční příznaky (podrážděnost, slabost), které odvykání kouření může způsobit. Dle síly návyku volte obsah nikotinu 2 mg či 4 mg.
Více informací
Nicorette
Skladem
291,00 Kč Vč. DPH

(9,70 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Nicorette Icemint Gum 2mg 30 žvýkaček

Nicorete Icemint Gum 2 mg - pro střední kuřáky (méně než 20 cigaret denně) , žvýkačka nahrazuje část nikotinu, který se do těla dostává inhalování cigaret a tím zmírnit chuť na cigaretu. Zároveň zmírňuje abstinenční příznaky při odvykání kouřen. Jedná se o vhodný přípravek při odvykání kouření, žvýkačku můžete užít kdykoliv dostanete chuť na cigaretu. Přínáší ulevu a ledově svěží máty. Bez lepku, laktózy a bez cukru.
Nicorette

Parametry

SUKL název
NICORETTE ICEMINT GUM 2MG GUM MND 30
SUKL kód
0147592
EAN
3574660563924
Cesta podání
Do dutiny ústní
Léková forma
Žvýkačky
Velikost balení
30 ks
Určeno pro
Dospělé
Věk od
Od 18 let
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Indikační skupina
Varia

Specifické reference

Příbalová informace
Ke stažení (291.5k)

Žvýkačky použijte tehdy, když se dostaví touha po cigaretě. Zejména zpočátku je důležité žvýkat velmi pomalu a přerušovaně po dobu 30 minut. Nejdříve pomalu žvýkejte několik vteřin a následně udělejte přestávku. Po přestávce žvýkejte znovu 10x a pak přesuňte žvýkačku na 1 nebo 2 minuty pod jazyk nebo k tvářím. Žvýkejte znovu 10x a pak ponechte žvýkačku opět odpočinout. Počáteční dávku žvýkaček volte podle míry vaší nikotinové závislosti. Používání vhodné síly 8-12 žvýkaček denně by mělo být pro léčbu dostačující. Nepoužívejte více jak 24 žvýkaček denně. Léčba trvá obvykle nejméně 3 měsíce. Pravidelné používání žvýkaček déle než 12 měsíců se všeobecně nedoporučuje.

Léčivou látkou je nicotini resinas 10 mg, což odpovídá nikotinum 2 mg.

Dalšími složkami jsou základ žvýkací gumy s antioxidantem (obsahuje butylhydroxytoluen E 321), xylitol, silice máty peprné, uhličitan sodný, draselná sůl acesulfamu, levomenthol, lehký oxid hořečnatý, složené tekuté mátové aroma, hypromelóza, sukralóza, polysorbát 80, předbobtnalý škrob, oxid titaničitý (E171), karnaubský vosk a mastek, hydrogenuhličitan sodný.

Nicorette Icemint Gum 2mg...

291,00 Kč