0

VINCENTKA nosní sprej hypotonický standard 25 ml

Hypotonický nosní sprej pro prevenci onemocnění nosní sliznice a hygienu nosních dutin. 100% přírodní produkt. Naplněno minerální vodou Vincentka z přírodního léčivého zdroje.
Více informací
Vincentka
Skladem
84,00 Kč Vč. DPH

(3,36 Kč ml)

Počet
- +

VINCENTKA nosní sprej hypotonický standard 25 ml

Vincentka sprej chrání proti nachlazení, chřipce a alergické rýmě, posiluje obranyschopnost, zvlhčuje a čistí nosní sliznici, odstraňuje hleny, není návykový. Přípravek je výjimečný díky vysokému množství minerálů a stopových prvků pocházejících z krystalicky čisté residuální mořské vody z třetihor.
Vincentka

Parametry

EAN
8594027250248
Cesta podání
Nosní
Léková forma
Sprej
Velikost balení
25 ml
Režim výdeje
Zdravotnický prostředek
Výrobce
Vincentka
Aplikace přípravku je vhodná i po stavech nosních operací. Doporučuje se též proti vzniku suchých zánětů nosní sliznice a k prevenci jejích recidiv. 1-2 vstřiky do každé nosní dírky tak často, jak je třeba (denní dávka není omezena). 1 vstřik = 0,1 ml.
Minerální voda z přírodního léčivého zdroje, velmi silně mineralizovaná, jódová, uhličitá, hydrogenuhličitano-chlorido-sodného typu, se zvýšeným obsahem fluoridů a kyseliny borité, studená, hypotonická, odželezněná.
Vysoký obsah minerálních solí v nosním spreji může způsobit usazování krystalků solí na dně lékovky, které však nesnižují kvalitu obsahu. Tyto krystalky mohou způsobit ucpání mechanismu rozprašovače (aplikátoru).V tomto případě doporučujeme odšroubovat aplikátor ze skleničky a ponořit sací hadičku do sklenice s teplou vodou. Aplikátor několikrát stlačte, tak aby došlo k nasání vody a pročištění aplikátoru.Před použitím si pečlivě přečtěte příbalovou informaci.

VINCENTKA nosní sprej...

84,00 Kč