0

VINCENTKA přírodní minerální voda nevratná láhev 0,7 l

Vincentka svým obsahem a vyvážeností minerálních solí a prvků umožňuje rozpouštění hlenů v dýchacích cestách, žaludku a střevech. Je doporučována k pitným a inhalačním kúrám při onemocnění cest dýchacích, hlasivek, při chorobách látkové výměny, vředové choroby žaludku, dvanácterníku a jejich pooperačních stavech, cukrovce, chronickém zánětu slinivky.
Více informací
Vincentka
Skladem
45,00 Kč Vč. DPH

(0,06 Kč ml)

Počet
- +

VINCENTKA přírodní minerální voda nevratná láhev 0,7 l

Vincentka pomáhá regenerovat vnitřní prostředí člověka po velkých ztrátách potu, ke kterým dochází při těžké fyzické práci, sportu, pobytu v horkém prostředí a horečnatých onemocněních.Vincentka je vhodná pro prevenci zubního kazu u dětí v dávce 0,25 l/den.Vincentka může sloužit pro uhrazení denní dávky jódu, stačí vypít 25 ml (jeden doušek). Vincentka obsahuje biogenní prvky (viz výtah analýzy zdroje) jako je lithium, rubidium, cesium, měď, zinek, vanad, chrom, kobalt ve fyziologickém poměrném zastoupení a je vhodná jako přírodní doplněk výživy pro sportovce, děti, těhotné ženy a rekonvalescenty.
Vincentka

Parametry

EAN
8594027250026
Léková forma
Minerální voda
Velikost balení
700 ml
Režim výdeje
Nápoj
Výrobce
Vincentka
Vincentka může sloužit pro uhrazení denní dávky jódu, stačí vypít 25 ml (jeden doušek). Obsahuje biogenní prvky jako je lithium, rubidium, cesium, měď, zinek, vanad, chrom, kobalt ve fyziologickém poměrném zastoupení.
Kontraindikována je pouze u lidí se selhávajícími ledvinami. Opatrnosti je třeba u pacientů s onemocněním ledvin a s otoky dolních končetin, ale i zde je možno Vincentku užívat po konzultaci s lékařem.

VINCENTKA přírodní...

45,00 Kč