1

RHINO HORN Junior Konvička na výplach nosu dětská

K výplachu nosu slanou vodou (izotonický solný roztok). Pomáhá při obtížích s ucpaným nosem následkem rýmy, nachlazení nebo alergií. Konvička Rhino Horn Junior je speciálně navržená pro děti ve věku 4 až 12 let. Oproti originální konvičce Rhino Horn je její objem asi o 1/3 menší, tj. cca 200 ml, je tedy vhodnější pro dětskou ruku. Menší je i ústí nálevky, které se tak lépe hodí pro menší dětský nos.
Více informací
Rhino Horn
Skladem
240,00 Kč Vč. DPH

(240,00 Kč ks)

Počet
- +

RHINO HORN Junior Konvička na výplach nosu dětská

Působí jako prevence a léčba při akutních a chronických zánětech nosních dutin i vedlejších nosních dutin. U osob trpících chronickou alergickou rýmou (zejména v důsledku alergie na pyl a prach) dojde při výplachu nosu k odstranění alergenů, a tím ke zmírnění obtíží. Výplach nosu je vhodný i při nadměrném vysychání nosní sliznice. Pravidelná hygiena nosu pomocí vlažné slané vody zvyšuje imunitu nosní sliznice, která je pak odolnější vůči bakteriálním a virovým infekcím. Pomáhá zotavení po chirurgických zákrocích v oblasti nosu.
Rhino Horn

Parametry

EAN
7090001498282
Cesta podání
Nosní
Léková forma
Konvička
Velikost balení
1 ks
Určeno pro
Děti
Věk od
Od 4 do 12 let
Režim výdeje
Zdravotnický prostředek
Výrobce
Yogaprosess
3436335
3436335
Nejprve vsypte do konvičky jednu odměrku soli (kuchyňské nebo mořské). Naplňte konvičku vodou tělesné teploty, přibližně 37°C a nechte rozpustit sůl. Voda musí být pitná a nezávadná. Vypláchněte nos předkloněním hlavy, voda bude samovolně protékat nosními dírkami. Jemným smrkáním odstraňte zbývající vodu a výsledkem bude uvolněný nos.
Produkt je vyroben z tvrdého plastu (PEHD), recyklovatelného a šetrného k životnímu prostředí. Materiál je schválený pro styk s potravinami. Rhino Horn byl úspěšně testován dle nařízení EU REACH na přítomnost tzv. látek vzbuzujících mimořádné obavy (SVHC - substances of very high concern). Rhino Horn konvička neobsahuje ftaláty, kadmium ani bisfenol A (BPA).

RHINO HORN Junior Konvička...

240,00 Kč