0

NatureVia Mega brusinky 60 kapslí

Brusinky ve své nejsilnější podobě pro zdraví močových cest*, komfortní řešení „1 kapsle denně“.
Více informací
NatureVia
Skladem
384,00 Kč Vč. DPH

(6,40 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

NatureVia Mega brusinky 60 kapslí

Přípravek obsahuje extrakty z kanadských brusinek ( klikvy velkoplodé) a zlatobýlu*, který podporuje:

  • zdraví a správnou funkci močového měchýře a dolních močových cest
  • zvýšení tvorby moči a tím pomáhá vyplavovat bakterie z močových cest

Proanthokyanidiny (jedny z aktivních složek kanadské brusinky) se po požití vstřebávají do krve a z ní pak ledvinami do moči.

Zlatobýl udržuje správnou funkci močového měchýře a dolních močových cest a podporuje vylučovací funkci moči, tedy vyplachování bakterií z močových cest.

K důležitým zásadám péče o močové cesty patří také dostatečný pitný režim, který podpoří vypláchnutí nežádoucích bakterií. K nejčastějším původcům problémů močových cest patří bakterie E.coli. Kanadská brusinka ( klikva) má nadstandardně vysoký obsah přírodních látek s fyziologickým účinkem – minerálů, vitamínů, stopových prvků, organických kyselin, vlákniny, polyfenolů, flavonoidů aj.

Přípravek obsahuje CranMax® – patentovaný koncentrát nejvyšší kvality z celých plodů severoamerických brusinek. jedinečný výsledný efekt působení všech složek z celého plodu brusinky.

Přečtěte si o brusinkách více http://www.prozdraveziti.cz/americke-brusinky

NatureVia

Parametry

EAN
8594187090876
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Kapsle
Velikost balení
60 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
od 3 let
Režim výdeje
Doplněk stravy

Specifické reference

Užívejte 1-2 kapsle denně. Kapsli spolkněte celou, nerozkousanou a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. K důležitým zásadám péče o močové cesty patří dostatečný pitný režim, který pomáhá vyplavovat nežádoucí patogenní bakterie. K nejčastějším původcům problémů močových cest patří bakterie E.coli.

Jedna kapsle obsahuje koncentrát Cran-Max (34:1) a brusinkový (Vaccinium macrocarpon) bílkovinný prášek 500 mg, extrakt ze zlatobýlu obecného (Solidago virgaurea) a dále pomocné látky: želatinu, stearát hořečnatý, oxid křemičitý. 500 mg Cran-Max® obsahuje minimálně 36 mg PAC (proanthokyanidinů).

NatureVia Mega brusinky 60...

384,00 Kč