0

Mucosolvan Long Effect 75mg 20 tvrdých tobolek

Tobolky s prodlouženým uvolňováním, léčí vlhký kašel, rozpouští hlen, usnadňují vykašlávání. Stačí užít pouze 1x za den. Pro dospělé.
Více informací
Mucosolvan
Skladem
145,00 Kč Vč. DPH

(7,25 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Mucosolvan Long Effect 75mg 20 tvrdých tobolek

MUCOSOLVAN® long effect se užívá při akutních a chronických onemocněních dýchacího ústrojí. Jedná se např. o akutní a opakované záněty průdušek, hrtanu a průdušnice a dále o chronická onemocnění jako je např. chronická bronchitida (zánět průdušek) a chronická obstrukční plicní nemoc.

Pacienti s akutním onemocněním dýchacího ústrojí mohou přípravek užívat bez porady s lékařem.

Pacienti trpící chronickým onemocněním dýchacího ústrojí mohou dlouhodobě přípravek užívat jen po poradě s lékařem. Akutní onemocnění jsou na počátku obvykle doprovázena suchým dráždivým kašlem, případně ještě pocitem pálení na hrudi u zánětu průdušek a chrapotem u zánětu hrtanu. V dalším průběhu dochází k tvorbě vazkého hlenu a postupnému vykašlávání.

U chronických stavů mohou být oba druhy kašle - suchý dráždivý kašel i vlhký typ kašle s vykašláváním hlenu.

MUCOSOLVAN® long effect je určen pro dospělé. MUCOSOLVAN® long effect je volně prodejný lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ambroxoli hydrochloridum. Čtěte pozorně příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.

Mucosolvan

Parametry

SUKL název
MUCOSOLVAN LONG EFFECT 75MG CPS PRO 20
SUKL kód
0258029
EAN
8595116522635
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tobolky
Velikost balení
20 ks
Určeno pro
Dospělé
Věk od
18
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Výrobce
Boehringer Ingelheim Pharma GmbH & Co.KG /
Delpharm Reims
Indikační skupina
Expectorantia, mucolytica

Specifické reference

Dospělí: 1 tobolka s prodlouženým uvolňováním 1x denně, ráno nebo večer s jídlem nebo bez jídla. Tobolky by neměly být otevírány ani rozkousány, ale měly by být polykány celé a zapíjeny dostatečným množstvím tekutiny. Pokud se příznaky během 5 dnů nezlepší nebo se zhoršují, je třeba vyhledat lékaře. Přípravek neužívejte bez porady s lékařem déle než 10 dnů. Nedoporučuje se přípravek užívat v těhotenství, zejména v prvních 3 měsících. Podávání přípravku se u kojících matek nedoporučuje.

MUCOSOLVAN long effect v 1 tobolce obsahuje léčivou látku ambroxol-hydrochlorid 75 mg.

Pomocnými látkami jsou krospovidon, karnaubský vosk, stearylalkohol, magnesium-stearát, žlutý oxid železitý (E172), červený oxid železitý (E172), oxid titaničitý (E171), želatina, čištěná voda, bílý inkoust (obsahuje šelak, oxid titaničitý (E171), butanol, izopropylalkohol, propylenglykol).

Mucosolvan Long Effect 75mg...

145,00 Kč