XADOS 20 mg 10 tablet
Léčivý přípravek určený ke zmírnění příznaků alergické rýmy a...
(12,80 Kč ks)
Dospělí a dospívající od 12 let užívají 1x denně 1 tabletu. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe, poraďte se s lékařem.
Léčivá látka: loratadinum 10 mg v jedné tabletě. Pomocné látky: jsou monohydrát laktózy, kukuřičný škrob, magnézium-stearát.