0

Desloratadin Xantis 5 mg 10 tablet

Zmírňuje příznaky alergické rýmy po dobu 24 hodin;Nevyvolává ospalost; Neobsahuje laktózu; Léčivý přípravek k vnitřnímu užití; Účinná látka desloratadinum;Dospělí a dospívající od 12 let
Více informací
Skladem
87,00 Kč Vč. DPH

(8,70 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Desloratadin Xantis 5 mg 10 tablet

Desloratadin Xantis tablety pro znírnění alergické rýmy, nevyvolává ospalost. Obsahuje desloratadin - antihistaminikum, pomáhá kontrolovat alergickou reakci a snižovat její příznaky - zánět nosních cest způsobený alergií, sennou rýmou, alergií na roztoče v prachu, kýchání, výtok, svědění v nose, svědění na patře, svědící, zarudnuté a slzící oči.

Zmírňuje příznaky spojené s kopřivkou - svědění a kopřivkové pupeny. Stačí jedna tableta denně, účinkuje celý den, přispívá k normálnímu spánku v noci a k neomezení aktivit ve dne.

Parametry

SUKL název
DESLORATADIN XANTIS 5MG TBL NOB 10
SUKL kód
0218432
EAN
8594183951959
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
10 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
od 12 let
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Indikační skupina
Antihistaminica, histamin
3397750
3397750
Příbalová informace
Ke stažení (185.88k)

Dospělí a dospívající (ve věku od 12 let) užívají 1 tabletu jedenkrát denně. Tablety se polykají, zapíjejí vodou a mohou být užívány jak s jídlem, tak i bez jídla. 

Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Léčivá látka je desloratadinum. Jedna tableta obsahuje desloratadinum 5 mg. 

Dalšími složkami jsou mikrokrystalická celulosa, mikrokrystalická celulosa granulovaná, sodná sůl karboxymethylškrobu (typ A), magnesium-stearát, červený oxid železitý (E172)

Neobsashuje laktózu.

Desloratadin Xantis 5 mg 10...

87,00 Kč