0

Biopron9 Premium 30 tobolek

Až 80% imunitních buněk se nachází ve střevech, a proto je vhodné o střeva pečovat. Doplnění probiotik je vhodná péče o rovnováhu střevní mikrobioty.Komplexní probiotický komplex Biopron 9 Premium doplňuje probiotika a prebiotika pro péči o rovnováhu střevní mikrobioty. Unikátní kombinace 9 probiotických kmenů a fruktooligosacharidů ve vysoké denní dávce 20 miliard CFU*. Pro dospělé a děti od 3. let. Biopron® Vaše denní dávka probiotik.
Více informací
Biopron
Skladem
279,00 Kč Vč. DPH

(9,30 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Biopron9 Premium 30 tobolek

Biopron9 PREMIUM je doplněk stravy ve formě tobolek, který obsahuje kombinaci 9 probiotických kmenů. Je jedinečná a vyvážená kombinaci probiotických kultur a prebiotik, složení vyvinuto ve spolupráci s předními gastroenterology. Vhodné zejména při užívání atibiotik. Premium je vhodný i pro těhotné a kojící ženy.
Biopron

Parametry

EAN
8596024012553
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tobolky
Velikost balení
30 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
3 let
Režim výdeje
Doplněk stravy

Specifické reference

1 tobolka 1-2x denně během jídla.
  • Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactococcus lactis ssp. Lactis, Streptococcus thermophilus 20 x 109 CFU (počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming units), fruktooligosacharidy 240 mg ve 2 tobolkách.
  • Fruktooligosacharidy, probiotický komplex (obsahuje mléčné a sójové složky), želatina, vitamin C (antioxidant), stearan hořečnatý (protispékavá látka), oxid titaničitý (barvivo).

Biopron9 Premium 30 tobolek

279,00 Kč