0

Biopron 9 30+10 tobolek

Biopron®9 je probiotický komplex s prebiotiky vhodný pro dlouhodobou péči o střevní mikrobiotu. Vyvážená kombinace 9 probiotických kmenů v denní dávce 9 miliard CFU* a prebiotických fruktooligosacharidů (FOS) pro podporu vaší každodenní pohody a obnovu rovnováhy vaší střevní mikrobioty. Pro dospělé a děti od 3. let. Biopron® Vaše denní dávka probiotik.*CFU = počet živých mikroorganismů tvořících kolonie (colony-forming units)
Více informací
Biopron
Skladem
271,00 Kč Vč. DPH

(0,09 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Biopron 9 30+10 tobolek

Biopron9 PREMIUM je doplněk stravy ve formě tobolek, který obsahuje kombinaci 9 probiotických kmenů. Je jedinečná a vyvážená kombinaci probiotických kultur a prebiotik, složení vyvinuto ve spolupráci s předními gastroenterology. Vhodné zejména při užívání atibiotik. Premium je vhodný i pro těhotné a kojící ženy.
Biopron

Parametry

EAN
8596024012522
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tobolky
Velikost balení
3010 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
3 let
Režim výdeje
Doplněk stravy

Specifické reference

1 tobolka 1–2x denně během jídla. Pokud je potřeba, lze denní dávku zdvojnásobit.
  • Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactococcus lactis ssp. Lactis, Streptococcus thermophilus 9x109 CFU*, Fruktooligosacharidy 314 mg,, želatina, probiotický komplex, antioxidant (kyselina L-askorbová), protispékavá látka (stearát hořečnatý), barvivo (oxid titaničitý)
  • *CFU - počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming units)

Biopron 9 30+10 tobolek

271,00 Kč