0

BARNYS Klokan 60+15 kapslí zdarma

Unikátní a efektivní kombinace 7 složek v jednom produktu: tři kolageny, vitamin C, glukosamin, chondroitin a kyselina hyaluronová.
Více informací
Barnys

Velikost balení:

75 ks
120 ks
Skladem
379,00 Kč Vč. DPH

(5,05 Kč ks)

Počet
- +

BARNYS Klokan 60+15 kapslí zdarma

Klokan™ obsahuje denaturované kolageny v nejvyšší kvalitě zn. COLLYSS™ a CARTIDYSS™ získávané z mořských živočichů a nativní nedenaturovaný kolagen získávaný z kuřecích chrupavek.
Barnys

Parametry

EAN
621629902737
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Kapsle
Velikost balení
75 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Biopol GN
1 kapsle denně. Doporučujeme užívat společně s jídlem nebo po jídle, zapijte dostatečným množstvím tekutin.
1 kapsle (0,479 g) obsahuje: modifikovaný kukuřičný škrob, želatina, CARTIDYSS™ 62 % z ryb (extrakt z chrupavek – kolagenové proteiny typ II; chondroitinsulfát, glukosaminsulfát, hydroxyprolin, kyselina hyaluronová), COLLYSS™ 90 % z ryb (hydrolizovany kolagen – kolagenové proteiny typ I), kyselina L-askorbová (vit C 25 % RHP*), protispékavá látka (stearan hořečnatý, talek), barvivo (oxid zinečnatý), nativní kolagen typ II 4 %. *RHP – referenční hodnota příjmu.
Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti do 3 let věku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Obsahuje produkty z ryb.

BARNYS Klokan 60+15 kapslí...

379,00 Kč