0

NUTRILON První kaše rýžová s příchutí vanilky 225 g

Obilný příkrm pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce věku vždy dle doporučení pediatra, v prášku. S unikátní směsí s prebiotiky.
Více informací
Nutrilon
Skladem
105,00 Kč Vč. DPH

(0,47 Kč g)

Počet
- +

NUTRILON První kaše rýžová s příchutí vanilky 225 g

První kaše rýžová s příchutí vanilky je vhodná jako bezlepková kašička při zavádění prvních příkrmů, když vaše děťátko objevuje poprvé pevnou stravu. Svým složením a texturou je přizpůsobena přesně věku dítěte díky čemuž mu pomůže s jednoduchým a postupným přechodem na pevnou stravu.
Nutrilon

Parametry

EAN
5900852044274
Léková forma
Prášek
Velikost balení
225 g
Režim výdeje
Potravina
Výrobce
Nutricia
1. Převařte kojeneckou vodu a ochlaďte ji na cca 50 °C. 2. Do talíře nebo misky nalijte 150 ml vody. 3. Přidejte 5 polévkových lžic prášku (celkem 45 g) a důkladně zamíchejte. Hustotu kaše můžete podle potřeby upravit přidáním vody či prášku. Kaši podávejte dětem malou plastovou lžičkou.
Rýžová mouka 40,7 %, sušené odtučněné mléko 25,3 %, sušená demineralizovaná syrovátka (z mléka), rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový), galaktooligosacharidy (mléka) 4,7 %, minerální látky (uhličitan vápenatý, difosforečnan železitý, jodid draselný), fruktooligosacharidy 0,37 %, maltodextrin - z brambor, vitamíny (kyselina L-askorbová - vit. C, DL-α-tokoferylacetát - vit. E, retinylacetát - vit. A, cholekalciferol - vit. D, D-biotin, thiamin mononitrát - vit. B1, pyridoxin hydrochlorid - vit. B6), přírodní vanilkové aroma.
Potravina je součástí smíšené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou dítěte v prvních 6 měsících života. Zavedení doplňkové stravy konzultujte s pediatrem.

NUTRILON První kaše rýžová...

105,00 Kč