0

PURESSENTIEL Nosní sprej 15 ml

K uvolnění dýchacích cest, při nachlazení, rýmě, alergií. Zklidňuje a zvlhčuje podrážděnou nosní sliznici a zmírňuje příznaky nachlazení. 100% přírodní původ.
Více informací
Puressentiel
Skladem
231,00 Kč Vč. DPH

(15,40 Kč ml)

Počet
- +

PURESSENTIEL Nosní sprej 15 ml

Kombinace hypertonické mořské vody a organické vody z rozmarýnových květu s EOBBD*** esenciálními oleji (ravintsara, růžová pelargonie, eukalyptus radiata, niaouli) zaručuje šetrný, nedráždivý a nevysušující účinek na nosní sliznici. Dále obsahuje propolis a výtažek z echinacey. ***Botanicky a biochemicky jasně vymezené esenciální oleje.

Francouzská rodinná značka Puressentiel působící v lékárnách vznikla v roce 2005. Zakladateli jsou Isabelle a Marco Pacchioni, kteří se řadí mezi milovníky aromaterapie. Kombinují součinnost aromaesenciálních olejů a nejčistších aktivních složek. Přípravky jsou navrženy tak, aby se staraly o denní zdraví a pohodu celé rodiny. Puressentiel nabízí jednoduché, efektivní a přírodní řešení, jak zmírnit bolest a nebo zajistit úlevu.

 

Puressentiel

Parametry

EAN
3701056801555
Cesta podání
Nosní
Léková forma
Sprej
Velikost balení
15 ml
Režim výdeje
Kosmetika
Výrobce
Puressentiel
Akce
Puressentiel
Před každým použitím důkladně protřepejte. Dospělí: 2 stříknutí / jedna nosní dírka (maximálně 5x denně). Děti (do 3 let): 1 stříknutí / jedna nosní dírka (maximálně 5x denně).
Držte mimo dosah dětí. Nedoporučujeme dětem do 3 let, těhotným nebo kojícím ženám a osobám, které trpí alergií na některou z přísad.

PURESSENTIEL Nosní sprej 15 ml

231,00 Kč