0

Biomedica MenoPrima Bella 120 tablet

Doplněk stravy obsahuje jedinečnou kombinaci čtyř extraktů pro menopauzální komfort: šalvěj lékařská, andělika čínská, řeřicha peruánská a speciálně upravený chmel otáčivý. Přípravek je doplněn o vitamín B6, který přispívá k regulaci hormonální aktivity.
Více informací
Biomedica
Skladem u dodavatele
107,00 Kč Vč. DPH

(0,89 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Biomedica MenoPrima Bella 120 tablet

MenoPrima Bella je nehormonální přípravek pro ženy, který díky kombinaci extraktů bylin působí příznivě v období menopouzy: Šalvěj lékařská (Salvia officinalis), andělika čínská (Angelica sinensis), řeřicha peruánská – Maca (Lepidium meyenii) a speciálně upravený chmel otáčivý (Humulus lupulus) – odrůda Vital se zvýšeným obsahem 8-prenylnarinegeninu. Chmel má navíc uklidňující účinky, navozuje dobrý spánek a spolu se šalvějí podporují normální trávení. Přípravek je dále doplněn o resveratrol pro normální činnost kardiovaskulárního systému a o vitamín B6, který přispívá k regulaci hormonální aktivity.

Biomedica

Parametry

EAN
8594002393823
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
120 ks
Určeno pro
Dospělé
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Biomedica spol. s r.o.

Specifické reference

1 tableta 2x denně.

Mikrokrystalická celulosa, extrakt z chmele otáčivého, hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, polyvinylpyrrolidon, stearan hořečnatý, extrakt z řeřichy peruánské - Maca, extrakt ze šalvěje lékařské, extrakt z anděliky čínské, oxid hořečnatý, resveratrol, pyridoxin hydrochlorid, potah: hydroxypropylcelulosa, hydroxypropylmethylcelulosa, talek, oxid titaničitý, červený a žlutý oxid železa.

Biomedica MenoPrima Bella...

107,00 Kč