0

MOVIT Probiotika FORTE 90 veganských kapslí

MOVit Probiotika FORTE obsahuje komplex 9 kmenů laktobacilů a bifidobakterií a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému.
Více informací
MOVit Energy
Skladem
306,00 Kč Vč. DPH

(3,40 Kč ks)

Počet
- +

MOVIT Probiotika FORTE 90 veganských kapslí

Probiotické (přátelské) bakterie jsou nezbytnou součástí našich střev a označujeme je jako střevní mikroflóru. Střevní mikroflóra zásadním způsobem ovlivňuje imunitu, podílí se na zažívání a trávení, napomáhá vyrábět vitamin B12 a vitamin K a představuje přirozenou bariéru vůči patogenním mikroorganismům způsobujícím infekce. Až 40 mld CFU v denní dávce. 9 ověřených a přesně specifikovaných kmenů přátelských bakterií. Vhodné při a po užívání antibiotik. Doporučené při cestování a změně stravy. K doplnění střevní mikroflóry. Pro dospělé a děti od 3 let, vhodný i pro těhotné a kojící ženy.
MOVit Energy

Parametry

EAN
8594202101259
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Kapsle
Velikost balení
90 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
Od 3 let
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Movit Energy
1–2 kapsle denně při jídle. Mikroorganismy jsou schopné přežít různí podmínky v žaludku nebo střevech, avšak jejich přežití je lepší, když byli užité spolu s jídlem jako například ovesnou kaší s nízkotučným mlékem v porovnání s užitím jenom s vodou nebo džusem. Pokud nejste vy nebo vaše dítě schopni kapsli polknout, lze ji otevřít a obsah zamíchat s trochou tekutiny o teplotě do 30 °C.
Probiotický komplex, fruktooligosacharidy, kyselina L-askorbová, HPMC kapsle.
Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

MOVIT Probiotika FORTE 90...

306,00 Kč