0

CutisHelp Akné konopná micelární voda 200 ml

Šetrná čistící emulze je určená pro jemné hloubkové čištění pleti při akné a seboroické dermatitidě. Důkladně odstraňuje make-up, zbavuje pleť nečistot a přebytku kožního mazu, zvláčňuje ji, napomáhá uvolňovat ucpané póry.
Více informací
Cutis Help
Skladem
266,00 Kč Vč. DPH

(1,33 Kč ml)

Počet
- +

CutisHelp Akné konopná micelární voda 200 ml

Účinné látky: Extrahovaný konopný olej, alantoin, kyselina mléčná.Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou zpočátku ojediněle zaznamenat přechodné zčervenání nebo svědění kůže vlivem pronikání bioaktivních látek a s tím souvisejícího intenzivnějšího prokrvení. Tyto příznaky obvykle rychle odeznívají a následně nastává zklidnění obtíží.
Cutis Help

Parametry

EAN
8595218200493
Cesta podání
Kožní
Léková forma
Voda
Velikost balení
200 ml
Režim výdeje
Kosmetika
Výrobce
Parenteral
Pomocí kosmetického tamponu aplikuje vždy po použití konopné čistící emulze. Poté neoplachujte.
Extrahovaný konopný olej, alantoin, kyselina mléčná.
Doporučujeme nekombinovat bezprostředně s žádnými dalšími kosmetickými ani léčebnými prostředky, a to zejména na bázi kortikosteroidů, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takových preparátů.Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou zpočátku ojediněle zaznamenat přechodné zčervenání nebo svědění kůže vlivem pronikání bioaktivních látek a s tím souvisejícího intenzivnějšího prokrvení. Tyto příznaky obvykle rychle odeznívají a následně nastává zklidnění obtíží. V případě neobvyklých projevů nebo přetrvání uvedené reakce používání ukončete, případně se obraťte na ošetřujícího lékaře.

CutisHelp Akné konopná...

266,00 Kč