0

COLFARM Artrocol 60 kapslí

Obsahuje aktivní látky, které pomáhají udržovat pohyblivost kloubů (zázvor) a podílí se na procesu tvorby kloubní chrupavky a syntézy kolagenu v chrupavce, šlachách a vazech (vitamin C). Mléčná bílkovina Osteol™ působí v přípravku jako zesilovač. Glukosamin a chondroitin se vyskytují přirozeně v lidském těle.
Více informací
Colfarm
Brzy skladem
325,00 Kč Vč. DPH

(5,42 Kč ks)

Počet
- +

Produkt ještě není dostupný

Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

COLFARM Artrocol 60 kapslí

Glukosamin sulfát je základní stavební složkou kloubní chrupavky a chondroitin sulfát je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty kloubních chrupavek.Vitamin C je důležitý pro správnou tvorbu kolagenu v kloubních chrupavkách, přispívá také k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, kůže, dásní a zubů, snižuje míry únavy a vyčerpání a příznivě působí na imunitní systém.Zinek pomáhá udržovat normální stav kostí a fungování imunitního systému.Extrakt ze zázvoru pomáhá udržovat zdravé kosti a klouby.
Colfarm

Parametry

EAN
8595643407481
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Kapsle
Velikost balení
60 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Colfarm
4694973
4694973
1 tobolka 2x denně
Glukosamin sulfát, hovězí želatina, Osteol™- bioaktivní mléčné proteiny*, kyselina L-askorbová, chondroitin sulfát, laktát zinečnatý, DL-alfa-tokoferyl acetát, extrakt ze zázvoru, oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin, barvivo: oxid titaničitý. * pochází z mléka.

COLFARM Artrocol 60 kapslí

325,00 Kč