0

COLFARM Mladý ječmen 60 tablet

Mladý ječmen obsahuje kombinaci přírodních extraktů z mladého ječmene, zeleného čaje, hořkého pomeranče a řasy spiruliny doplněné chromem. Mladý ječmen dodává tělu řadu cenných látek. Je zdrojem důležitých vitaminů, minerálů, antioxidantů a enzymů, poskytuje celkové povzbuzení organismu. Vysoká koncentrace mladého ječmene (6250 mg) v 1 tabletě.
Více informací
Colfarm
Brzy skladem
205,00 Kč Vč. DPH

(3,42 Kč ks)

Počet
- +

Produkt ještě není dostupný

Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

COLFARM Mladý ječmen 60 tablet

Zelený čaj aktivuje metabolismus k odbourávání tuků, přináší vitalitu a psychickou pohodu, kontroluje tělesnou hmotnost, působí jako antioxidant, pomáhá udržet normální hladinu cholesterolu a cukru v krvi.Spirulina má antioxidační schopnosti, napomáhá k normální hladině cukru v krvi, vitalitě, kontrole tělesné hmotnosti a přirozené obranyschopnosti.Hořký pomeranč podporuje metabolismus lipidů a tím napomáhá procesu hubnutí.Chróm přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a pomáhá udržovat zdravou hladinu glukózy v krvi.
Colfarm

Parametry

EAN
8595643423672
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
60 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Colfarm
4694924
4694924
1-2 tablety 1x denně před jídlem
Extrakt z ječmene, celulóza, spirulina, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z hořkého pomeranče, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy, hořečnaté soli mastných kyselin, sorbitol, oxid křemičitý, chlorid chromitý (III).

COLFARM Mladý ječmen 60 tablet

205,00 Kč