0

KZ 4 MEN UP potence prostata energie 60 kapslí

Doplněk stravy s obsahem rostlinných extraktů (kotvičník, ženšen, maca, dýňová semínka) a zinku na podporu zdravé prostaty, sexuální aktivity a energie. Určeno pro muže.
Více informací
KZ
Skladem
591,00 Kč Vč. DPH

(9,85 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

KZ 4 MEN UP potence prostata energie 60 kapslí

Kotvičník zemitý příznivě působí na hladinu pohlavních hormonů a na funkci reprodukčního systému, přispívá k normální funkci močové soustavy, dodává tělu energii a napomáhá k přirozené obranyschopnosti. Ženšen pravý je významný adaptogen, zvyšuje odolnost organismu proti únavě a stresu a příznivě působí na sexuální zdraví, podporuje fyzickou a duševní kondici. Řeřicha peruánská, známá také jako maca má příznivý vliv na fyzickou kondici a duševní zdraví, podporuje vytrvalost, výkon a plodnost. Dýňové semínko přispívá k udržení normální funkce močových cest a zdravé funkci prostaty. Rozchodnice růžová působí příznivě nakognitivní funkce a duševní výkonnost, podporuje kondici a fyzický výkon. Zinek přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi, k normální plodnosti a reprodukci, k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.
KZ

Parametry

EAN
8594169621586
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Kapsle
Velikost balení
60 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Nutricius
4742111
4742111
Dospělí muži užívají 2x denně 1 kapsli. Kapsle zapijte dostatečným množstvím vody.
Extrakt z plodu kotvičníku zemitého (Tribulus terrestris) s obsahem 40% saponinu, hydroxypropylmethylcelulóza (rostlinná kapsle), extrakt z kořene ženšenu pravého (Panax ginseng 50:1), extrakt řeřichy peruánské - Maca (Lepidium meyenii 20:1), extrakt z dýňového semínka (Cucurbita pepo 10:1), extrakt z kořene rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) s obsahem 3% rosavinu, glukonan zinečnatý (zinek, 180% RHP) v jedné kapsli. RHP - referenční hodnota příjmu.

KZ 4 MEN UP potence...

591,00 Kč