0

MEDINDEX GeloSitin Péče o nos 15 ml

Nosní olej s obsahem sezamového oleje, přírodních antioxidantů a citrusových olejů pro dlouhodobé zvlhčení suché nebo poškozené nosní sliznice.
Více informací
Medindex
Skladem
228,00 Kč Vč. DPH

(15,20 Kč ml)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

MEDINDEX GeloSitin Péče o nos 15 ml

Přípravek GeloSitin obsahuje unikátní kombinaci kvalitního sezamového oleje, přírodních antioxidantů a citrusových olejů. Okamžitě zvlhčuje suchou nebo poškozenou nosní sliznici. Je vhodný pro akutní léčbu i dlouhodobou péči. Přípravek mohou používat dospělí i děti od 3 let, těhotné a kojící ženy. Sezamový olej pokrývá vysušenou nosní sliznici a umožňuje tak spolehlivou ochranu a rychlou regeneraci. Zároveň pomáhá odstranit strupy a krusty.
Medindex

Parametry

EAN
4029125084586
Cesta podání
Kožní
Léková forma
Olej
Velikost balení
15 ml
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
od 3 let
Režim výdeje
Zdravotnický prostředek
Výrobce
Pohl Boskamp
3656700
3656700
Podle potřeby aplikujte/vstříkněte 1–2 dávky přípravku několikrát denně do každé nosní dírky. Lze používat dlouhodobě nebo pro intervalovou/nárazovou léčbu.
Čistý (rafinovaný) sezamový olej, dicaprylyl karbonát, pomerančový olej, citronový olej, mix antioxidantů (přírodní extrakty s vysokým obsahem tokoferolu/vitamín E, kyselina palmitoyl askorbová, kyselina askorbová, kyselina citronová, ethanol, rostlinný olej).

MEDINDEX GeloSitin Péče o...

228,00 Kč