0

LAPRAK AKUT 60 tobolek

Doplněk stravy určený k posílení nervového systému se zaměřením na oblast ruky.
Více informací
Laprak
Skladem
352,00 Kč Vč. DPH

(5,87 Kč ks)

Počet
- +

LAPRAK AKUT 60 tobolek

Přípravek Laprak Akut díky svému účinnému složení přispívá ke správnému prokrvení, které je nezbytné pro neomezenou citlivost prstů a předchází tak jejich nepříjemnému brnění. Zároveň také působí na nežádoucí tlak v oblasti ruky a zajišťuje tak udržení normálního stavu.
Laprak

Parametry

EAN
8594059739506
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tobolky
Velikost balení
60 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Simply You Pharmaceuticals
Doporučená dávka je 1 tobolka denně. Pro dosažení vyšší účinnosti je možné krátkodobě (7- 4 dnů) užívat 2 tobolky denně. Zapijte dostatečným množstvím vody. Přípravek je vhodný pro dlouhodobé užívání.
Extrakt chmele otáčivého (Humulus lupulus), extrakt z pomerančovníku (Citrus aurantium), extrakt z kůry skořice (Cinnamomum cassia), extrakt z červeného zázvoru (Zingiber offi cinale var. rubrum), extrakt ostropestřce mariánského (Silybum marianum), extrakt z listů jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamin B12 (kyanokobalamin), protispékavá látka: stearan hořečnatý, uhličitan vápenatý; tobolka: želatina; nosič: mannitol.
Není určeno dětem. Užívejte pouze celé tobolky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování, uchovávejte mimo dosah dětí a pamatujte, že doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy.

LAPRAK AKUT 60 tobolek

352,00 Kč