0

PURESSENTIEL Čisticí antibakteriální roztok ve spreji - 3 esenciální oleje 80 ml

Antibakteriální roztok ve spreji se 3 esenciálními oleji čistí povrchy (kliky, volant, telefon, klávesnice a počítačové myši, WC prkénko...). Lze jej použít také pro hygienu rukou.
Více informací
Puressentiel
Skladem
177,00 Kč Vč. DPH

(2,21 Kč ml)

Počet
- +

PURESSENTIEL Čisticí antibakteriální roztok ve spreji - 3 esenciální oleje 80 ml

Francouzská rodinná značka Puressentiel působící v lékárnách vznikla v roce 2005. Zakladateli jsou Isabelle a Marco Pacchioni, kteří se řadí mezi milovníky aromaterapie. Kombinují součinnost aromaesenciálních olejů a nejčistších aktivních složek. Přípravky jsou navrženy tak, aby se staraly o denní zdraví a pohodu celé rodiny. Puressentiel nabízí jednoduché, efektivní a přírodní řešení, jak zmírnit bolest a nebo zajistit úlevu.
Puressentiel

Parametry

EAN
3401560184365
Léková forma
Roztok
Velikost balení
80 ml
Režim výdeje
Biocidní přípravek
Výrobce
Puressentiel
Akce
Puressentiel
Stříkněte 3 ml roztoku do dlaní a třete po dobu 60 sekund. Neotírejte.
Před použitím si přečtěte pokyny. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze pro vnější použití na zdravé (neporaněné) kůži. Vyvarujte se kontaktu s očima, ranami a sliznicemi. Nedoporučuje se pro děti mladší než 3 let. Dráždí oči. V PŘÍPADĚ KONTAKTU S OČIMA: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Pokud podráždění očí přetrvává, navštivte lékaře. Nepolykejte. Uchovávejte mimo dosah potravin a nápojů, včetně nápojů pro zvířata.

PURESSENTIEL Čisticí...

177,00 Kč