0

LINEX Baby+ s vitaminem D 8 ml

Pro podporu správného vývoje střevního a imunitního systému.
Více informací
Linex
Skladem
267,00 Kč Vč. DPH

(33,38 Kč ml)

Počet
- +

LINEX Baby+ s vitaminem D 8 ml

Obsahují živé lyofilizované bakterie rodu Bifidobacterium animalis subsp. lactis BB-12 + vitamín D.
Linex

Parametry

EAN
7613421110444
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Kapky
Velikost balení
8 ml
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Biofarma
Podávejte 1x denně 6 kapek. Lahvičku před použitím dobře protřepejte, aby se prášek ze dna lahvičky rovnoměrně promíchal s olejem. Nakapejte 6 kapek oleje na lžičku nebo do mléka/příkrmu. Neaplikujte kapky do horkých nápojů, aby nedošlo ke znehodnocení bakterií. Pokud vaše dítě užívá antibiotika, doporučuje se podávat tento přípravek minimálně 3 hodiny po podání antibiotik. Po prvním otevření uchovávejte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 4 týdnů.
Kryoprotektanty (sacharóza, maltodextrin, natrium-askorbát), nosič (slunečnicový olej obsahující antioxidanty: tokoferol-alfa (vitamín E), kyselina citronová). Aktivní látky: Bifidobacterium animalis subsp. lactis BB-12®, vitamín D3 (cholekalciferol). Alergeny: tento produkt se vyrábí v místě, kde se vyrábí mléčné produkty.
Nepřekračujte doporučené dávkování. Poraďte se s lékařem ohledně dávkování vitamínu D. Nepodávejte tento přípravek svému dítěti, pokud: je alergické na kteroukoli složku tohoto doplňku stravy, má závažnou poruchu imunitního systému nebo závažné základní onemocnění, má závažné problémy s ledvinami, ledvinové kameny nebo se mu v ledvinách ukládá vápník, vám lékař sdělil, že má příliš vápníku nebo vitamínu D v těle, pokud trpí nesnášenlivostí sacharózy. Pokud máte jakékoli otázky či nejasnosti, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

LINEX Baby+ s vitaminem D 8 ml

267,00 Kč