0

HERBALEX Bylinné detoxikační náplasti 10 ks + 40 % zdarma

K detoxikaci a posílení imunitního systému neinvazivní cestou. 100% přírodní složení. Pomáhá odstraňovat škodliviny z těla, při únavě, bolestech kloubů, hlavy a kožních vyrážkách, podporuje klidný spánek a zlepšení funkce metabolismu.
Více informací
Herbalex
Skladem
248,00 Kč Vč. DPH

(24,80 Kč ks)

Možnosti doručení

DPD99 Kč
Zásilkovna79 Kč
PPL99 Kč
Osobní odběr Kounicovazdarma
Osobní odběr Pražákovazdarma
Česká pošta79 Kč
PPL Parcelshop79 Kč
DPD Pickup79 Kč
Česká pošta Balíkovna79 Kč
Počet
- +

HERBALEX Bylinné detoxikační náplasti 10 ks + 40 % zdarma

Cílem očisty organismu je zbavit tělo nežádoucích toxinů, které se do něj dostávají ze znečištěného prostředí, stravy atd. Bylinné náplasti Herbalex jsou založeny na poznatcích tradiční japonské medicíny, podle kterých lze některé zdraví škodlivé látky eliminovat přes pokožku nohou. Bezpečné používání bylinných náplastí Herbalex bylo potvrzeno Státním zdravotním ústavem. Bylinné náplasti je vhodné používat během spánku.
Herbalex

Parametry

EAN
8595607500029
Cesta podání
Kožní
Léková forma
Náplast
Velikost balení
10 ks
Režim výdeje
Kosmetika
Výrobce
Quantec

1. Odtrhněte ochrannou fólii na polštářku náplasti.

2. Přiložte aplikační polštářek k pokožce chodidla a okraje náplasti důkladně přilepte.

3. Detoxikační náplasti používejte během spánku (7 až 10 hodin).

4. Ráno odstraňte použitou náplast z chodidla.

5. Chodidlo umyjte a vysušte.

Bamboo Vinegar, Pyroligneous Acids Extracts, Dextrin, Tourmaline, Pearl Powder, Ascorbic Acid, Zingiber Officinale Extract, Eucalyptus Globulus Leaf, Chitin, Chitosan.
Zápach použité náplasti je projevem správné funkce očišťující náplasti a je způsoben reakcí aktivních složek a odpadních látek z organismu • určeno pouze k vnějšímu použití • udržujte mimo dosah dětí • náplasti nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy • skladujte při pokojové teplotě na suchém místě • k jednorázovému použití • nepoužívejte na rány, obličej, oči nebo citlivou či atopickou pokožku • přerušte použití v případě alergické reakce • nepoužívejte náplasti po aplikaci krému, gelu, tinktury či jiných prostředků, mohlo by dojít k nežádoucí alergické reakci.

HERBALEX Bylinné...

248,00 Kč