0

LEROS Dětský čaj bylinný 20x1.8 g

Vyvážená bylinná směs se šípkem a heřmánkem vhodná k doplnění pitného režimu našich nejmenších. Voňavé byliny se v čaji snoubí se svěžestí ovoce. V chuti rozeznáte kyselkavý šípek i nasládlý fenykl, ten čaj i krásně provoní. Jemně bylinnou vůni tohoto čaje pak doplní heřmánek, lipový květ a list ostružiny. Barva čaje má světle medový nádech.
Více informací
LEROS
Skladem
60,00 Kč Vč. DPH

(1,67 Kč g)

Počet
- +

LEROS Dětský čaj bylinný 20x1.8 g

Vyvážená bylinková směs ideální k doplnění pitného režimu našich nejmenších. O příjemnou chuť nápoje se postará lehce nakyslý šípek, svěží jablko, nasládlý fenykl i voňavý heřmánek. Dopřejte svým dětem lahodnou chuť bylinného čaje!
LEROS

Parametry

EAN
8594740522370
Léková forma
Nálevové sáčky
Velikost balení
36 g
Režim výdeje
Čaje a rostlinné přípravky
Výrobce
LEROS
1 čajový sáček zalijte vařící vodou (200 ml) a vyluhujte v přikryté nádobě 10 minut. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Čaj je možné přisladit. Doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g. Pije se 2–3x denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.
Plod šípku (35 %), jablka (15 %), plod fenyklu (15 %), květ heřmánku (15 %), list ostružiny (10 %), kořen mrkve (5 %), květ lípy (5 %).
V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chraňte před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

LEROS Dětský čaj bylinný...

60,00 Kč