0

Forfemina Slim odvodnění těla 60 kapslí

Forfemina Slim pomáhá při odstraňování přebytečné vody z těla a přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti díky rostlinným extraktům.
Více informací
FORFEMINA
Skladem
288,00 Kč Vč. DPH
Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Forfemina Slim odvodnění těla 60 kapslí

Forfemina Slim podporuje kontrolu hmotnosti díky těmto rostlinným extraktům: Extrakt z hořkého pomeranče přispívá ke kontrole hmotnosti a podporuje normální metabolizmus tuků. Extrakt z kopřivy podporuje vylučování vody a pomáhá tak udržovat zdravou váhu a dobrý celkový stav. Zinek přispívá k normálnímu metabolizmu sacharidů, makroživin a mastných kyselin. Extrakt z černého pepře napomáhá v malých dávkách kontrolovat hmotnost ve vícesložkových rostlinných přípravcích. Chrom pomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi a metabolizmus makroživin.
FORFEMINA

Parametry

EAN
5906204017040

Specifické reference

  • 1 kapsle 2x denně.
  • Neužívejte současně 2 kapsle najednou.
  • plnidlo: citronan vápenatý, kapsle: želatina, E171, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, extrakt z hořkého pomeranče (Citrus aurantium), prášek z brusinek (Vaccinium myrtillus), extrakt z kopřivy (Urtica dioica), prášek z jablečného octa, citronan zinečnatý trihydrát, extrakt z černého pepře (Piper nigrum) (95% piperin), protispékavá látka: stearan hořečnatý, chlorid chromitý.

Forfemina Slim odvodnění...

288,00 Kč