0

Paralen Grip horký nápoj Neo 500mg/10mg 12 sáčků

Odstraňuje příznaky chřipky a nachlazení, jako jsou: horečka, ucpaný nos, bolest hlavy, bolest v krku. Neobsahuje cukr. Nezpůsobuje ospalost. Bez umělých barviv. Pro dospělé a dospívající od 12 let.
Více informací
Paralen
Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Produkt ještě není dostupný

Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

Paralen Grip horký nápoj Neo 500mg/10mg 12 sáčků

PARALEN® GRIP horký nápoj Neo obsahuje kombinaci dvou léčivých látek – paracetamolu a fenylefrinu. Zatímco paracetamol působí proti bolesti a horečce, fenylefrin uvolňuje dýchací cesty. PARALEN® GRIP horký nápoj Neo je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti při zánětu vedlejších nosních dutin, bolesti hlavy, bolesti v krku a bolesti svalů a kloubů. Navíc pomáhá při rýmě, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, a tím usnadňuje dýchání.

Přípravek je určen pro dospělé a dospívající od 12 let.

PARALEN® GRIP horký nápoj citrón Neo je volně prodejný lék k vnitřnímu užití. Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.

Paralen

Parametry

SUKL název
PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ NEO 500MG/10MG POR PLV SOL SCC 12
SUKL kód
0226692
EAN
3664798010855
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Prášek
Velikost balení
12 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
12
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Výrobce
Zentiva, k. s.
Indikační skupina
Analgetica, antipyretica

Specifické reference

Dospělí, včetně starších osob a dospívajících od 12 let: 1 sáček (500 mg paracetamolu a 10 mg fenylefrinu) maximálně 4× denně rozpuštěný ve sklenici horké (nikoli vařící) vody. Jednotlivé dávky se podávají vždy nejdříve po 4 hodinách. Neužívejte více než 4 sáčky za 24 hodin. Přípravek užívejte pouze tehdy, když příznaky chřipky nebo nachlazení doprovází ucpaný nos nebo zánět vedlejších nosních dutin. Přípravek nepoužívejte bez porady s lékařem déle než 7 dnů. Pokud obtíže po léčbě neustupují, zhoršují se nebo přetrvávají více než 3 dny, vyhledejte lékaře a poraďte se o dalším postupu. Během těhotenství a kojení se použití přípravku PARALEN® GRIP horký nápoj Neo nedoporučuje. Užívání vyšších než doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození funkce jater.

Léčivými látkami jsou paracetamolum 500 mg a phenylephrini hydrochloridum 10 mg v jednom jednodávkovém sáčku.

Dalšími složkami jsou: povidon 25, kyselina vinná, dihydrát natrium-citrátu, monohydrát kyseliny citronové, kyselina askorbová, aspartam, citrónové aroma K240 (obsahuje kukuřičný nebo bramborový maltodextrin, koncentrovanou citronovou šťávu), citrónové aroma 610399E [obsahuje: přírodní a připravované aromatické látky, kukuřičný maltodextrin, modifikovaný kukuřičný škrob (E1450), butylhydroxyanisol (E320)], kurkumin 0,65% (bez laktosy) [obsahuje: bramborový maltodextrin, polysorbát 80 (E433), propylenglykol (E1520), kurkumin (E100)], maltodextrin (kukuřičný, bramborový, maniokový nebo pšeničný).

Paralen Grip horký nápoj...

172,00 Kč