0

Ibalgin Grip 200 mg/5 mg 24 potahovaných tablet

Analgetikum proti bolesti a zánětu dutin při chřipce a nachlazení, díky kombinaci dvou léčivých látek (ibuprofen a fenylefrin hydrochlorid) uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, tlumí bolest, léčí zánět, pro dospělé a dospívající od 12 let
Více informací
Ibalgin
Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Produkt ještě není dostupný

Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

Ibalgin Grip 200 mg/5 mg 24 potahovaných tablet

Přípravek Ibalgin® Grip 200 mg/5 mg obsahuje účinné látky ibuprofen a fenylefrin hydrochlorid, které ulevují od příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolestivých vedlejších nosních dutin, bolesti v krku, a bolesti svalů a kloubů.

Přípravek také pomáhá při rýmě, uvolňuje ucpaný nos a nosní dutiny, a tak usnadňuje dýchání.

Přípravek je určen pro dospělé a dospívající ve věku 12 let a starší.

Ibalgin® Grip 200 mg/5 mg je volně prodejný lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofenum a fenylefrin. Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.

Ibalgin

Parametry

SUKL název
IBALGIN GRIP 200MG/5MG TBL FLM 24
SUKL kód
0226433
EAN
8595116523649
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
24 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
12
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Výrobce
Zentiva, k.s.
Indikační skupina
Analgetica, antipyretica

Specifické reference

Dospělí a dospívající ve věku 12 let a starší: Obvyklá dávka jsou 2 tablety každých 8 hodin. Mezi jednotlivými dávkami ponechte nejméně 4hodinový odstup a neužívejte více než 6 tablet za 24 hodin. Přípravek Ibalgin® Grip 200 mg/5 mg se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 3–5 dní.

Léčivými látkami jsou ibuprofenum 200 mg a phenylephrini hydrochloridum 5 mg v jedné tabletě.

Pomocnými látkami jsou kukuřičný škrob, předbobtnalý kukuřičný škrob, sodná sůl karboxymethylškrobu (typ A), mastek, povidon 30, koloidní bezvodý oxid křemičitý, kyselina stearová 50%, hypromelosa 2910/5, makrogol 6000, oxid titaničitý (E171).

Ibalgin Grip 200 mg/5 mg 24...

124,00 Kč