0

LEROS Borůvka 20x1,5 g

Bylinný čaj z natě borůvky přispívá k normální hladině krevního cukru a k dobrému trávení. S příjemnou vůní s ovocnými podtóny a jemnou chutí. Nažloutlý nálev můžete osladit medem.
Více informací
LEROS
Skladem
46,00 Kč Vč. DPH

(1,53 Kč g)

Počet
- +

LEROS Borůvka 20x1,5 g

Nízký keřík borůvky zná snad každý. Blahodárné účinky na lidský organismus však nemají jen jeho plody, ale také nálev připravený z borůvkové natě. Báby kořenářky jej v lidovém léčitelství používaly odedávna. Odvar z listů borůvky není vhodné užívat dlouhodobě. V roce 1753 popsal borůvku švédský přírodovědec a lékař Carl Linné ve svém díle nazvaném Rostlinné druhy. Její latinské jméno myrtillus znamená v překladu malá myrta, borůvka se totiž svými větvičkami a lístky opravdu podobá myrtě.
LEROS

Parametry

EAN
8594740106440
Léková forma
Nálevové sáčky
Velikost balení
30 g
Režim výdeje
Čaje a rostlinné přípravky
Výrobce
LEROS
1 čajový sáček zalijte vařící vodou (250 ml) a vyluhujte v přikryté nádobě 5–10 minut. Čaj se připravuje vždy čerstvý. Jako doplněk stravy se pije 1 šálek denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.
Nať borůvky (Myrtilli herba) 100 %.
Nenahrazuje běžnou lékařsky indikovanou léčbu diabetu. Není určeno pro děti. Nepoužívejte při přecitlivělosti na borůvkovou nať. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Použití: Bylinný čaj z natě borůvky přispívá k normální hladině krevního cukru a k dobrému trávení. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chraňte před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

LEROS Borůvka 20x1,5 g

46,00 Kč