0

PURESSENTIEL Hrudní masážní balzám pro děti 30 ml

Hodí se na hřejivou a zklidňující masáž pokožky od prvních dní zimy. Testováno pod dohledem pediatra a dermatologa. 100% přírodní složení. Produkt byl vyvinut na bázi aromaterapie.
Více informací
Puressentiel
Skladem
327,00 Kč Vč. DPH

(10,90 Kč ml)

Počet
- +

PURESSENTIEL Hrudní masážní balzám pro děti 30 ml

Krémová textura tohoto balzámu je obohacená o slunečnicový olej, včelí vosk a bambucké máslo. Přípravek má hydratační a vyživující efekt. Skvěle se hodí na uvolňující a hřejivou masáž dětské hrudi. Obsahuje esenciální oleje z bio tymiánu s linaloolem, bio růžové palmy, bio ravensáry a sibiřské borovice s čisticím a aromatickým efektem. Používejte na děti od 6 měsíců a od samotného začátku zimy.

Francouzská rodinná značka Puressentiel působící v lékárnách vznikla v roce 2005. Zakladateli jsou Isabelle a Marco Pacchioni, kteří se řadí mezi milovníky aromaterapie. Kombinují součinnost aromaesenciálních olejů a nejčistších aktivních složek. Přípravky jsou navrženy tak, aby se staraly o denní zdraví a pohodu celé rodiny. Puressentiel nabízí jednoduché, efektivní a přírodní řešení, jak zmírnit bolest a nebo zajistit úlevu.

Puressentiel

Parametry

EAN
3701056802774
Cesta podání
Kožní
Léková forma
Balzám
Velikost balení
30 ml
Určeno pro
Děti
Věk od
od 6 měsíců
Režim výdeje
Kosmetika
Výrobce
Puressentiel
Akce
Puressentiel
Naneste malé množství balzámu (1 g) na tělíčko dítěte jednou denně a jemně vmasírujte do pokožky.
Jde o kosmetický produkt určený k zevnímu použití. Vyhýbejte se kontaktu s očima. Pokud k němu dojde, ihned důkladně vypláchněte vodou. Produkt není vhodný pro děti mladší 6 měsíců. Produkt obsahuje deriváty terpenu, které nejsou vhodné pro děti se zaznamenanou febrilní konvulzí nebo epilepsií. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Po použití si umyjte ruce.

PURESSENTIEL Hrudní masážní...

327,00 Kč