0

Ibalgin plus 400 mg/100 mg 24 tablet

Určeno pro krátkodobou léčbu akutní středně silné bolesti, jako je bolest zubů nebo bolest hlavy.
Více informací
Ibalgin
Skladem
115,00 Kč Vč. DPH

(4,79 Kč ks)

Počet
- +

Ibalgin plus 400 mg/100 mg 24 tablet

Jedna potahovaná tableta obsahuje ibuprofenum 400 mg a coffeinum 100 mg. Další informace najdete v příbalové informaci.
Ibalgin

Parametry

SUKL kód
228521
EAN
3664798029635
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
24 ks
Určeno pro
Dospělé
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Výrobce
Sanofi-aventis, s.r.o.
Pouze ke krátkodobému použití. V závislosti na bolesti se používá 1 tableta každých 6-8 hodin, bez překročení maximální denní dávky, tzn. 3 tablety denně (maximální denní dávka 1200 mg ibuprofenu a 300 mg kofeinu).
Před použitím si pozorně přečtěte příbalovou informaci. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Uchovávejte při teplotě do 25 °C. Nepoužitelné léčivo vraťte do lékárny. Výdej léčivého přípravky možný bez lékařského předpisu.

Ibalgin plus 400 mg/100 mg...

115,00 Kč