0

Tantum verde roztok 120 ml

Přípravek Tantum Verde je roztok, který je určen k vyplachování ústní dutiny, ke kloktání či vytírání úst - potírání postižených míst.
Více informací
Tantum verde
Skladem
161,00 Kč Vč. DPH

(161,00 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Tantum verde roztok 120 ml

Přípravek Tantum Verde je roztok, který je určen k vyplachování ústní dutiny, ke kloktání či vytírání úst - potírání postižených míst.Léčivá látka benzydamin-hydrochlorid má výrazné protizánětlivé, dezinfekční a bolest tlumící účinky. Po podání přípravku přímo na zanícenou tkáň se dostaví účinek za krátkou dobu a potíže ustoupí. Roztok je účinný při léčbě zánětlivých procesů spojených s bolestí v ústní dutině a v krku.Přípravek je určen k léčbě zánětů a otoků v dutině ústní a hltanu, při zánětech dásní, paradentóze, zánětech mandlí, aftech apod. Roztok je vhodné používat během léčby po ošetření zubů.U dětí od 4 let je možno postižené místo potírat tamponem namočeným v roztoku.
Tantum verde

Parametry

SUKL kód
0180305
EAN
8594044141550
Cesta podání
Do dutiny ústní
Léková forma
Roztok
Velikost balení
1 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
od 6 let
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Indikační skupina
Otorhinolaryngologica

Specifické reference

Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.\n \n Přípravek se používá neředěný k vyplachování úst, ke kloktání, nebo vytírání úst - potírání postižených míst.\n Neurčí-li lékař jinak, vyplachuje či kloktá se minimálně půl minuty až 6 krát denně po 1,5 až 3 hodinách. Přípravek se používá obvykle po jídle, v množství 10-15 ml, což odpovídá 1-2 polévkovým lžícím neředěného roztoku.\n \n Pokud nedojde k ústupu nebo zmírnění příznaků nemoci do 7 dní nebo se stav zhorší, popř. dojde-li k výskytu nežádoucích účinků nebo neobvyklých reakcí, vyhledejte lékaře.\n Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 14 dní.
Léčivou látkou je benzydamini hydrochloridum. Jeden ml roztoku obsahuje benzydamini hydrochloridum 1,5 mg.\n Pomocnými látkami jsou ethanol 96%, glycerol, methylparaben (E 218), aroma máty peprné, sacharin, hydrogenuhličitan sodný, polysorbát 20, chinolinová žluť (E 104), patentní modř V (E 131), čištěná voda

Tantum verde roztok 120 ml

161,00 Kč