0

Tantum verde Lemon 3 mg 20 pastilek

Pastilky mají výrazné protizánětlivé a bolest tlumící účinky. Po podání přípravku přímo na zanícenou tkáň se dostaví účinek za krátkou dobu a potíže ustoupí. Jsou účinné při léčbě zánětlivých procesů spojených s bolestí v ústní dutině a v krku
Více informací
Tantum verde
Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Produkt ještě není dostupný

Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

Tantum verde Lemon 3 mg 20 pastilek

Tantum Verde Lemon je lék na bolest i záněty v krku a ústech ve formě pastilek s příchutí citronu. Léčivá látka v pastilkách Tantum Verde Lemon potlačuje zánět, který se projevuje bolestí, zarudnutím, otokem a ztepláním postiženého místa. Navíc je svou strukturou podobná znecitlivujícím látkám a účinně a rychle snižuje bolest spojenou se zánětem. Pastilky pomáhají i při zánětu mandlí, nosohltanu a hltanu nebo aftech, lze je také kombinovat s jinými léky včetně antibiotik.
Tantum verde

Parametry

SUKL kód
0180172
EAN
8594044141604
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Pastilky
Velikost balení
20 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
od 6 let
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Indikační skupina
Otorhinolaryngologica

Specifické reference

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře\n nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.\n Obvykle se nechá 1 pastilka pomalu rozpustit v ústech. Pastilky nepolykejte ani nekousejte.\n Neurčí-li lékař jinak, užívá se až 3 krát denně.\n Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.\n Celková doba léčby by neměla přesáhnout 7 dnů.
Léčivou látkou je benzydamini hydrochloridum. Jedna pastilka obsahuje benzydamini hydrochloridum 3\n mg.Pomocnými látkami jsou: isomalt, aspartam, monohydrát kyseliny citronové, citronové aroma, aroma\n máty peprné, chinolinová žluť, indigokarmín.

Tantum verde Lemon 3 mg 20...

157,00 Kč