0

Tantum verde Mint 3 mg 40 pastilek

Pastilky mají výrazné protizánětlivé a bolest tlumící účinky. Po podání přípravku přímo na zanícenou tkáň se dostaví účinek za krátkou dobu a potíže ustoupí. Jsou účinné při léčbě zánětlivých procesů spojených s bolestí v ústní dutině a v krku
Více informací
Tantum verde
Skladem
254,00 Kč Vč. DPH

(6,35 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Tantum verde Mint 3 mg 40 pastilek

Tantum Verde Mint je lék na bolest i záněty v krku a ústech ve formě pastilek s příchutí máty. Léčivá látka v pastilkách Tantum Verde Mint potlačuje zánět, který se projevuje bolestí, zarudnutím, otokem a ztepláním postiženého místa. Navíc je svou strukturou podobná znecitlivujícím látkám a účinně a rychle snižuje bolest spojenou se zánětem. Pastilky pomáhají i při zánětu mandlí, nosohltanu a hltanu nebo aftech, lze je také kombinovat s jinými léky včetně antibiotik.
Tantum verde

Parametry

SUKL název
TANTUM VERDE MINT 3MG PAS 40
SUKL kód
0191275
EAN
8594044141895
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Pastilky
Velikost balení
40 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
od 6 let
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Indikační skupina
Otorhinolaryngologica

Specifické reference

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře\n nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.\n Obvykle se nechá 1 pastilka pomalu rozpustit v ústech. Pastilky nepolykejte ani nekousejte.\n Neurčí-li lékař jinak, užívá se až 3 krát denně.\n Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.\n Celková doba léčby by neměla přesáhnout 7 dnů.
Léčivou látkou je benzydamini hydrochloridum Jedna pastilka obsahuje benzydamini hydrochloridum 3\n mg. Pomocnými látkami jsou: isomalt, aspartam, levomenthol, kyselina citronová, citronové aroma, aroma\n máty peprné, chinolinová žluť, indigokarmín.

Tantum verde Mint 3 mg 40...

254,00 Kč