0

Isla Medic Hydro+ 20 pastilek

Odstraňují bolest v krku. Zklidňují podrážděné hlasivky. Vytváří ochrannou bariéru proti virům, bakteriím a alergenům. Vhodné pro dospělé, dospívající a děti od 6 let.
Více informací
Isla
Skladem
148,00 Kč Vč. DPH

(7,40 Kč ks)

Počet
- +

Isla Medic Hydro+ 20 pastilek

Pastilky Isla Medic Hydro plus odstraňují bolest v krku a zklidňují podrážděné hlasivky. Odstraňují potíže spojené s nachlazením a bolestí v krku (škrábání, pálení a chrapot). Používají se také při suchosti v ústech, chrání sliznici úst a krku. Vše díky hydrogel komplexu s kyselinou hyaluronovou a bylinnému islandskému lišejníku.Hydrogel komplex (karbomer, xantanová guma a kyselina hyaluronová) obsažený v pastilkách vytváří na podrážděné sliznici díky vysoké schopnosti vázat na sebe vodu (polysacharidová xantanová guma) a schopnosti zadržovat vodu (gelová složka karbomeru) ochranný film.Kyselina hyaluronová má unikátní fyzikální vlastnosti, díky nimž se vytváří na povrchu sliznice krku a úst ochranný zvlhčující film.Speciální extrakt z odolného islandského lišejníku pocházejícího z drsného klimatu dalekého severu obsahuje více než 80?% mucinů (hlenových látek).Ty se uvolňují při cucání pastilek a jako ochranný balzám se blahodárně rozprostřou po sliznici úst a po celém nosohltanu. Vytváří tak ochrannou bariéru proti virům, bakteriím a alergenům.Patentovaná technologie Optaflow® navíc pozitivně ovlivňuje tvorbu slin a zvlhčení podrážděné sliznice úst a krku.
Isla

Parametry

EAN
4104480462030
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Pastilky
Velikost balení
20 ks
Určeno pro
Dospělí a děti
Věk od
Od 6 let
Režim výdeje
Zdravotnický prostředek
Výrobce
Engelhard
3279495
3279495
Dospělí a děti od 6 let užívají až 6 pastilek denně (dle potřeby v průběhu dne). Nechejte pastilku volně rozpustit v ústech.
Přípravek obsahuje vodný extrakt z islandského lišejníku (0,4-0,8:1), karbomer, xantanovou gumu a kyselinu hyaluronovou.

Isla Medic Hydro+ 20 pastilek

148,00 Kč