0

PURESSENTIEL Gel na bolavé svaly a klouby 60 ml

Gel na unavené svaly a klouby. 14 esenciálních olejů. 100% čisté a přírodní složení. Uvolňuje a zklidňuje citlivé oblasti. Vhodný pro osoby od 7 let.
Více informací
Puressentiel
Skladem
294,00 Kč Vč. DPH

(4,90 Kč ml)

Počet
- +

PURESSENTIEL Gel na bolavé svaly a klouby 60 ml

Nezpůsobuje přecitlivělost na světlo ani podráždění při kontaktu se světlem. Aktivní přísady ze 100% přírodních zdrojů. 14 esenciálních olejů: kajeput, rmen římský, hřebíček, eukalyptus, stále zelené rostliny, jalovec, levandule, majoránka, máta peprná, niaouli, muškátový oříšek, borovice, rozmarýn a terpentýn s uvolňujícími účinky.

Francouzská rodinná značka Puressentiel působící v lékárnách vznikla v roce 2005. Zakladateli jsou Isabelle a Marco Pacchioni, kteří se řadí mezi milovníky aromaterapie. Kombinují součinnost aromaesenciálních olejů a nejčistších aktivních složek. Přípravky jsou navrženy tak, aby se staraly o denní zdraví a pohodu celé rodiny. Puressentiel nabízí jednoduché, efektivní a přírodní řešení, jak zmírnit bolest a nebo zajistit úlevu.

Puressentiel

Parametry

EAN
3401397097401
Cesta podání
Kožní
Léková forma
Gel
Velikost balení
60 ml
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
Od 7 let
Režim výdeje
Kosmetika
Výrobce
Puressentiel
Akce
Puressentiel
Nanášejte dvakrát denně malé množství gelu na oblasti citlivých svalů a kloubů (záda, krk, ramena, předloktí, zápěstí, boky, kolena, kotníky, chodidla). Produkt důkladně vmasírujte do pokožky. Po použití dobře umyjte ruce.

PURESSENTIEL Gel na bolavé...

294,00 Kč