0

TEREZIA Žíly & Cévy 60 kapslí

Doplněk stravy pro elasticitu a pevnost cév. 100% přírodní produkt obsahuje 8 pečlivě vybraných bylin pro zdravé tepny a žíly. Dále je doplněný o extrakt bohatý na taxifolin, coby složky nového typu.
Více informací
Skladem u dodavatele
268,00 Kč Vč. DPH

(4,47 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

TEREZIA Žíly & Cévy 60 kapslí

TEREZIA Žíly & Cévy obsahuje jetel luční, který příznivě působí na funkci srdce a zvyšuje elasticitu a pevnost cév a kapilárních stěn. Další významnou bylinou je pohanka, pomáhá udržovat zdravé srdce a přispívá ke zdraví krevních cév. Tužebník jilmový vhodně doplňuje ostatní byliny a má pozitivní vliv na snížení krevního tlaku, roztažení cév, navíc podporuje relaxaci a imunitní systém. Truskavec ptačí podporuje odstraňování vody z organizmu, příznivý vliv na funkci močového traktu. Řebříček obecný příznivě působí na stav cévního systému a podporuje správné funkce trávicího systému. Hloch obecný podporuje funkce srdce a krevní oběh a přispívá ke snížení napjatosti. Šípek podporuje imunitní systém, přispívá k normální funkci střevního traktu a pomáhá podporovat trávení.

Parametry

EAN
8594006897976
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Kapsle
Velikost balení
60 ks
Určeno pro
Dospělé
Režim výdeje
Doplněk stravy
Bez lepku
Ano

Specifické reference

1 kapsle 2x denně před jídlem. Doporučený interval mezi užíváním min. 5 hodin. Kapsle se polyká celá a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody.

1 kapsle obsahuje 500 mg směsi ŽÍLY & CÉVY [extrakt květu řebříčku obecného (Achillea millefolium), extrakt plodu hlohu obecného (Crataegus laevigata), extrakt nati truskavce ptačího (Polygonum aviculare), extrakt šípku (Rosa canina), extrakt nati pohanky obecné (Fagopyrum esculentum) 50 mg, extrakt nati tužebníku jilmového (Filipendula ulmaria) 50 mg, extrakt nati jetele lučního (Trifolium pratense) 50 mg, extrakt plodu temnoplodce černoplodého (Aronia melanocarpa), extrakt bohatý na taxifolin (Larix gmelinii Rupr) 3 mg]. Obal kapsle: želatina.

TEREZIA Žíly & Cévy 60 kapslí

268,00 Kč