0

Pharma Activ Vitamin C + Šípky Vitamin D3 + Zinek ACTIV 60 tablet

Doplněk stravy nabízí důležité látky pro posílení imunity obohacené o citrusové bioflavonoidy a extrakt ze šípků.
Více informací
Pharma Activ
Brzy skladem
243,00 Kč Vč. DPH

(4,05 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Produkt ještě není dostupný

Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

Pharma Activ Vitamin C + Šípky Vitamin D3 + Zinek ACTIV 60 tablet

Vitamín C (kyselina L-askorbová) přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, současně přispívá k normální tvorbě kolagenu a chrupavek. Jako antioxidant podporuje imunitní systém a chrání buňky před oxidativním stresem, snižuje míru únavy a vyčerpání, podporuje vstřebávání železa. Zinek (bisglycinát zinečnatý) přispívá k normální funkci imunitního systému a zraku, normálnímu stavu vlasů, nehtů, pokožky, kostí. Přispívá k normálnímu metabolismu kyselin, zásad, sacharidů. Přispívá k normální plodnosti a reprodukci, chrání buňky před oxidativním stresem, syntéze DNA. Vitamin D3 (cholecalciferol) přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu. Přispívá k normální hladině vápníku v krvi a normálního stavu kostí, k udržení normální činnosti svalů, stavu zubů, podporuje funkci imunitního systému a podílí se na procesu dělení buněk.
Pharma Activ

Parametry

EAN
8594195440823
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
60 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Pharma Activ
1 tableta denně. Denní dávka obsahuje kyselina L-askorbová (Vitamin C) 600mg 750%*, Citrus aurantium (Hesperidin 60%) 17mg, Rosa canina (Růže šípková) šípkový extrakt z plodů 5:1 12,5mg, bisglycinát zinečnatý (zinek) 7,5mg 75%*, cholecalcirerol (Vitamin D3) 0,025mg 500%* 1000I.U.; *%referenční hodnota příjmu.
Plnidlo (mikrokrystalická celulóza), kyselina L-askorbová (Vitamin C), Citrus aurantium (pomerančovník hořký) (Hesperidin 60%), Rosa canina (Růže šípková) šípkový extrakt z plodů, bisglycinát zinečnatý (zinek), protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, fosforečnan vápenatý, oxid křemičitý), cholecalciferol (Vitamin D3).

Pharma Activ Vitamin C +...

243,00 Kč