0

MaxiMag Express hořčík 375 mg+B6 direct 20 sáčků

Prášek rozpustný v ústech s obsahem hořčíku přispívá ke zmírnění únavy a vyčerpání, normální funkci nervového systému a svalů, normální psychické funkci, udržení normálních kostí a zubů. Pomáhá při křečích a svalovém napětí.
Více informací
MAXIMAG
Skladem u dodavatele
131,00 Kč Vč. DPH
Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

MaxiMag Express hořčík 375 mg+B6 direct 20 sáčků

MaxiMag Express 375 mg + B6, doplněk stravy ve formě prášku rozpustného přímo v ústech, bez nutnosti zapíjení, rychlé a komfortní podání. Přispívá ke zmírnění únavy, vyčerpání a k normální funkci imunitního systému. Účinná kombinace hořčíku a vitamínu B6 v jedné tabletě. Hořčík přispívá ke zmírnění únavy, vyčerpání, elektrolytické rovnováze, normální funkci nervového systému a svalů, normální psychické funkci a udržení normálních kostí a zubů. Vitamin B6 přispívá k normální funkci imunitního systému, regulaci hormonální aktivity. Příchutí citronu a pomeranče.
MAXIMAG

Parametry

EAN
5906204020347

Specifické reference

2 sáčky denně. Prášek vysypte přímo do úst nebo rozpusťte ve sklenici vody.
  • směs hořčíku (citrát hořečnatý, oxid hořčík, hydroxypropylmethylcelulźa), plnivo: sorbitol, sladidlo: xylitol, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, aroma pomeranč (maltodextrin, arabská guma, kyselina askorbová, butylovaný hydroxyanisol), hydrochlorid pyridoxinu

MaxiMag Express hořčík 375...

131,00 Kč