0

Walmark Megacéčko 600mg MIX 90 tablet

Vysoká dávka vitaminu C v jedné tabletě s pom./jah. příchutí. Vitamin C pro zdravý imunitní systém. Vitamin C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, k tvorbě kolagenu a následnému udržení zdravých kostí, zubů a chrupavek.
Více informací
Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Produkt ještě není dostupný

Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

Walmark Megacéčko 600mg MIX 90 tablet

Megacéčko - Vitamin C, taktéž známý jako kyselina askorbová, je ve vodě rozpustný vitamin důležitý pro mnoho fyziologických funkcí. Naše tělo potřebuje konstantní příjem vitaminu C, protože si ho neumí samo vytvořit. Vitamin C přispívá k: Normální funkci imunitního a nervového systému. Ochraně buněk před oxidativním stresem způsobeným volnými radikály. Tvorbě kolagenu a tím k udržení zdravých kostí, chrupavek, zubů, dásní a kůže Vitalitě díky podpoře energetického metabolismu. Správnému vstřebávání železa. Walmark Megacéčko MIX 600 mg: Vysoká dávka vitaminu C v jedné tabletě. Směs chutných tablet s pomerančovou a jahodovou příchutí bez cukru. Vhodné na každodenní užití během podzimu a zimy. Doporučeno osobám se zvýšenou fyzickou a psychickou zátěží, sportovcům, kuřákům nebo těm, kteří chtějí dodatečnou nutriční podporu. Vyrobeno držitelem certifikátu GMP.

Parametry

EAN
8596024014755
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety cucavé
Velikost balení
90 ks
Určeno pro
Dospělé
Režim výdeje
Doplněk stravy

Specifické reference

Užívejte 1 cucací tabletu denně. Pro maximální efekt užívejte pravidelně každý den.

Vitamin C 600 mg (750 % denní referenční hodnoty příjmu) v jedné tabletě.

L-askorbát sodný, kyselina L-askorbová, sladidla (sorbitol, aspartam, acesulfam K, neohesperidin, sacharin sodný), jahoda extrakt (1,5%), látky protispékavé (kyselina stearová, stearát hořečnatý, talek, celulosa), stabilizátory (hydroxypropyl methylcelulosa, hydroxypropylcelulosa), aroma jahoda a pomeranč, červená řepa prášek ze šťávy, barviva (oxid titaničitý, paprikový extrakt), regulátor kyselosti (kyselina jablečná), bavlníkový olej.

Walmark Megacéčko 600mg MIX...

214,00 Kč