0

IQ MAG Hořčík 375 mg + B6 šumivé tablety citrón 20 ks

Doplněk stravy s minerály a vitamíny. Bez glutenu a laktózy. S citronovou příchutí. Hořčík a vitamin B6 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vhodné při stresu, únavě, vyčerpání, pravidelné konzumaci alkoholu, sportovní a fyzicky náročné aktivitě, svalových křečích, žaludečních a střevních křečích nebo zažívacích potížích.
Více informací
IQ Mag

Velikost balení:

20 ks
60 ks
Skladem
96,00 Kč Vč. DPH

(4,80 Kč ks)

Počet
- +

IQ MAG Hořčík 375 mg + B6 šumivé tablety citrón 20 ks

Všechny procesy v lidském těle, které potřebují energii, probíhají za účasti hořčíku. Tato minerální látka platí za opravdového všeumělce. Pouze jeho 1 procento se nachází v krvi. Zbytek váže tělo z jedné poloviny v kostech a druhá polovina se hromadí v buňkách těla. Hraje důležitou roli při mineralizaci kostí, přenosu vzruchů v nervovém systému, při svalových kontrakcích a uvolňování hormonů. V lidském těle je na něj odkázáno zhruba 300 enzymů. Je také přírodním zklidňujícím prostředkem. Zvýšená spotřeba hořčíku nastává při stresové zátěži organismu, při pravidelném pití alkoholu, sportovních aktivitách konaných více než 2x týdně, při kojení a těhotenství, při svalových, žaludečních a střevních křečích, silné menstruaci, pomalém trávení.
IQ Mag

Parametry

EAN
8595026107670
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Šumivé tablety
Velikost balení
20 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Sanotact
3930428
3930428
Doporučujeme rozpustit jednu tabletu denně ve 200 ml vody. Po vyšumění vypít. Pro zmírnění nebo vyloučení nočních křečí vypijte před spánkem sklenici toniku nebo nápoje Bitter Lemon. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
1 šumivá tableta o hmotnosti 3,4 g obsahuje: Složení aktivních látek: hořčík (uhličitan hořečnatý) 375 mg 100 % RHP*, vitamin B6 (pyridoxinhydrochlorid) 1,40 mg 100 % RHP*. *RHP - Referenční hodnota příjmu pro průměrného dospěléhoSložení přídatných látek: okyselující látka kyselina citronová, regulátor kyselosti hydrogenuhličitan sodný, plnivo sorbitol, aromata, kukuřičný škrob, sladidla cyklamát sodný a sodná sůl sacharinu, barvivo riboflavin. Bez glutenu a laktózy.

IQ MAG Hořčík 375 mg + B6...

96,00 Kč